Kluba “Ed Hardy Club” sadarbības partneri

Tas nav nekāds noslēpums, ka ikvienai biedrībai (piemēram, biedrībai “Juglas Vārti”), apvienībai, pasākumam, klubam u.c. ir savi sadarbības partneri. Arī visiem plaši pazīstamais afterparty klubs “Ed Hardy Club” sadarbojās ar vairākiem sadarbības partneriem, tādā veidā reklamējot gan sevi, gan arī savus sadarbības partnerus.

Kā vienu uzņēmumu, ar kuru sadarbojās “Ed Hardy Club”, var minēt lielāko solāriju tīklu Latvijā “Blue Box, solāriju studija”. Blue Box visā Latvijā ir atvēris vairākus salonus dažādās pilsētās – Rīgā, Ādažos, Aizkrauklē, Bauskā, Dobelē, Gulbenē, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Ogrē, Siguldā, Tukumā, Valmierā un Ventspilī. Blue Box solāriju studijās ir pieejami komfortabli, ērti un dažādām vēlmēm piemēroti solāriju modeļi.

“Ed Hardy Club” sadarbojās arī ar ISIC. ISIC (pilnajā nosaukumā: International Student Identity Card) ir starptautiski atzīta studentu/ skolēnu/ pedagogu identifikācijas un atlaižu karte. Ar šo karti ir pieejamas vairāk nekā 125000 atlaižu vietas 130 valstīs. Ja Tev ir šī karte, tad iesakām lejupielādēt bezmaksas ISIC lietotni savā tālrunī un tad varēsi skatīties atlaides sev tuvumā, lai ietaupītu vēl vairāk.

Kuram gan nepatīk izklaides ar ģimeni, kolēģiem, radiem vai draugiem? “Ed Hardy Club” sadarbojās arī ar starptautisko uzņēmumu (izklaides centru) “Fantasy Park”, kurā ir pieejams boulings, bārs, bērnu rotaļu laukums, biljards un video spēļu stimulatori. Šeit interesanti būs ikvienam – gan lieliem, gan maziem. Pirmais izklaides centrs “Fantasty Park” tika atvērts 2001. gadā, toties Latvijā tas tika atvērts 2009. gadā.

 “Ed Hardy Club” sadarbojās arī ar atpūtas un izklaides tīklu “Klondaika”. Šis uzņēmums saviem apmeklētājiem nodrošina kvalitatīvas izklaides iespējas un arī patīkamu apkalpošanu. “Klondaika” nepārtraukti visu laiku attīstās.

Kā vēl vienu uzņēmumu, ar kuru sadarbojās “Ed Hardy Club”, var minēt “Lieliska dāvana”. Šī uzņēmuma mērķis ir piedāvāt pircējiem visas iespējamās dāvanu idejas (dāvanu komplektus un dāvanu kartes) vienā vietā. Uzņēmuma “Lieliska dāvana” dāvanu kartes un dāvanu komplektus ir iecienījuši daudzi un novērtē tās kā labākās.

Klubs “Ed Hardy Club” sadarbojās arī ar uzņēmumu “FromMe”, kurā arī var iegādāties dažādas dāvanu kartes jebkurā vērtībā saviem radiem, draugiem, kolēģiem un citiem cilvēkiem. Lai iepriecinātu cilvēku vēl vairāk, FromMe piedāvā izvēlēties dāvanu kartes noformējumu pēc taviem ieskatiem un gaumes.

Ikvienam – gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem – patīk iepirkties apģērbu veikalos. “Ed Hardy Club” sadarbojās ar stilīgu un interesantu apģērbu veikalu “Doublju”, kas piedāvā neparasta dizaina apģērbus. Šajā veikalā ir pieejami gan pazīstami, gan arī ne tik plaši pazīstami ražotāju apģērbi. “Doublju” ir pieejami arī dažādi apavi un aksesuāri no dažādām valstīm – Lielbritānijas, Itālijas, Francijas, ASV un citām valstīm.

“Ed Hardy Club” sadarbojās arī ar mūsdienīgu interneta veikalu SIA “Fashion Fiva”, kas domāts ikvienai sievietei. Šeit var atrast visu – apģērbus, apavus, dažādus aksesuārus. Visas preces šeit pieejamas par zemām cenām, tā kā nebūs jālauza galva par to, kuru no patēriņa kredītiem internetā labāk izvēlēties.

Kā vēl vienu interneta veikalu, ar kuru sadarbojās rīta klubs “Ed Hardy Club”, var minēt magicfashion.lv. Šis veikals piedāvā dažādas korsetes, karnevālu tērpus, peldkostīmus, ballīšu kleitas, erotisko veļu u.c. Nemitīgi interneta veikalā tiek atjauninātas apģērbu kolekcijas – tiek pievienoti jauni modeļi.

Šie iepriekš aprakstītie uzņēmumi un interneta veikali nav visi, ar kuriem “Ed Hardy Club” sadarbojās, jo rīta klubiņš kopumā sadarbojās ar ļoti daudziem sadarbības partneriem.

One thought on “Kluba “Ed Hardy Club” sadarbības partneri

  1. Labdien!! Šodien pa nakti aizmirsu telefonu(iPhone5SE) Jūsu klubā, vai būtu iespēja to atgriezt?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *