Kluba “EdHardyClub” rīkotās ballītes

Neskaitāmi cilvēki ir pabijuši klubā “EdHardyClub”, kurš ir īpašs ar savu neierasto darba laiku. Šis klubs ir īpašs arī ar savām rīkotajām tematiskajām ballītēm, kuras priecē ikvienu apmeklētāju.

Lielu popularitāti ieguva kluba “EdHardyClub” rīkotā ballīte ar nosaukumu “PartyAnimal”(latviski: ballīšu dzīvnieks), kas ieguva lielu apmeklētāju atsaucību. Vairākiem šī ballīte ir palikusi atmiņā kā ļoti īpaša un mežonīga nakts.

Kluba darbinieki bija sagatavojuši kluba viesiem dažādus krāsainus dzīvnieku kostīmus un maskas, kurās varēja gan pavadīt visu ballīti, gan arī uzņemt kādu fotogrāfiju fotogrāfa klātbūtnē. Maskas un kostīmi bija visdažādākie – kluba telpās varēja sastapt gan tīģerēnus, gan buldogus, gan Betmena maskā tērptus cilvēkus, gan teletūbijus. Bija interesanti skatīties, kā šie zvēri izgaršoja dažādus alkoholiskos dzērienus.

Īpašu noskaņu bija sagādājušas ļoti nerātno kaķenīšu tēlos iejutušās dejotājas.

Šo ballīti apmeklēja arī Latvijā ievērojami cilvēki, piemēram, dziedātāja un dziesmu autore Sabīne Berezina, kā arī mūzikas producents, dziesmu autors un izpildītājs Rassell(īstajā vārdā RuslansKuksinovičs). Arī viņi bija sajūsmā par šo “EdHardyClub” sarīkoto dzīvnieku mežonīgo ballīti.

Neskatoties uz iepriekš aprakstīto, šīs ballītes mērķis bija ļoti cēls – visi ienākumi, kuri tika ievākti no ieejas biļetēm, kas vēlāk tika ziedoti dzīvnieku patversmei “Labās mājas”, kura atrodas Juglā. Tā kā savā ziņā, ejot izklaidēties, mēs varam darīt arī labus darbus.

Kluba komanda un kluba apmeklētāji bija iecienījuši arī tādas saucamās slapjās ballītes, kurās lokanās un atraktīvās kluba dejotājas dejoja zem pašregulējamas dušas. Bieži vien kluba dejotājas zem dušas sniedza arī dažādus pikantākus priekšnesumus – meitenes maigojās, bučojās, un nereti viņām pievienojās arī drosmīgākie kluba apmeklētāji.

Liekas, ka “EdHardyClub” – vienīgā un labākāizklaides vieta visā Rīgā, kurā ikviens slapjajās ballītēs varēja no sirds izdejoties pat zem dušas, pēc tam turpinot dejas slapjos kreklos, svārkos un/ vai biksēs.

Ar nepacietību gaidot vasaru, savā ziņā lielu popularitāti ieguva arī ballītes ar nosaukumu “SummerWarm – Up”, kurās ikviens apmeklētājs, neskaitot kluba dejotājas, varēja ierasties peldkostīmos.

Arī lielu apmeklētību ieguva “EdHardyClub” ballīte, kurā meitenes atkailināja krūtis. To darīja ne tik kluba dejotājas, bet arī pašas drosmīgākās kluba apmeklētājas.

“EdHardyClub” komanda bija sagatavojusi arī īpašus pārbaudījumus kluba apmeklētājiem, piemēram, stiprā dzimuma pārstāvji (vīrieši) varēja piedalīties pārbaudījumā “Frozen T – Shirt”, sacenšoties, kurš ātrāk spēs uzvilkt salocītu un sasaldētu T – kreklu.

Klubs “EdHardyClub” rīko ballītes ne tikai savās telpās, bet arī ārpus tām. Kā piemēru šeit varētu nosaukt auto un moto sporta pasākumu Rīgā, Biķernieku trasē. Rīta klubs “EdHardyClub” parūpējās par pasākuma dejām un līksmību (izklaidējošo daļu), kā arī kluba komanda bija sarūpējusi pikantu pārsteigumu visiem automīļiem ar kluba dejotāju palīdzību.Šo pasākumu noslēdza grandioza uguņošana.

Šis rīta klubs “EdHardyClub” rīkoja visdažādākās ballītes, sākot no militārā stila ballītēm līdz pat saksofona un vijoles spēlmaņiem.

Laikam ejot, klubs kļuva par skaļu, jautru un mežonīgu ballīšu iestādi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *