Klubu “Ed Hardy Club” izveido Rīgas kluba vietā “Alcatraz”

Pirms “Ed Hardy Club” kluba atvēršanas Krišjāņa Barona ielā 88, Rīgā darbojās iemīļota atpūtas vieta un tautā populārs klubs “Alcatraz”. Ir svarīgi pieminēt arī to, ka šajā vietā kādreiz atradās arī cietums.

Klubu “Alcatraz” varēja uzskatīt par klasisku atpūtas vietu gan dzīves bērniem, gan pabērniem. Šajā klubā jebkuru no alkohola veidiem varēja iegādāties visi, kas godīgā vai negodīgā ceļā pieradīja to, ka ir sasnieguši atbilstošo vecumu, lai lietotu alkoholu un, protams, ne tikai to. Šajā klubā visiem apmeklētājiem tika dota iespēja labi paēst par salīdzinoši mazām cenām, tā kā nebija jāveic kredīti, lai labi paēstu. Ēdienkarte bija piemērota ikvienam apmeklētājam, jo tajā varēja izvēlēties visdažādākos desertus, salātus, zupas, pamatēdienus, dažādas plates (augļu, zivju, siera, alus plate), dažādas uzkodas u.c. Bija pieejami arī dažādi dienas piedāvājumi.

Kluba apmeklētājus varēja uzmundrināt un iepriecināt ne tikai dzērieni un plašais ēdienu klāsts, bet, protams, arī mūzika, jo tai bija pievērsta īpaša uzmanība no kluba īpašnieka puses. Konkrētās dienās un konkrētos laika posmos šeit varēja izbaudīt dažādas mūzikas grupas un dziedātājus klātienē. Šeit uzstājās dažādas rokgrupas un arī citas mūsdienās plaši pazīstamas zvaigznes, piemēram, “Driving South”, “The Hobos” un citi. Mūziku atlikušajā laikā klubā nodrošināja dažādi audioieraksti. Mūzika bija patīkama un atslābinoša, bet tajā pašā laikā tā ļāva ikvienam, kurš gribēja izlādēties, to no sirds izdarīt.

Kluba veidotāji bija padomājuši arī par deju laukumu, jo deju vieta šajā klubā bija ļoti plaša un piemērota ikvienam apmeklētājam.

Apmeklētāji, kas dejot nevēlējās, varēja piedalīties dažādās citās izklaidēs, piemēram, šautriņu mešanā u.c.

Īpaši priecīgi bija kluba viesi, kuriem patika vērot dažādas sporta spēles un izklaides, jo klubā bija pieejami lieli televizori, kuros varēja sekot līdzi dažādām sporta spēlēm. Kopā ar alu, mūziku un draugiem šī spēļu vērošana bija neaprakstāma.

Kluba nosaukums “Alcatraz” tika izveidots, pateicoties pasaulslavenajam Alkatrazas cietumam. Šis cietums atrodas uz Pelikānu salas. Pelikānu sala ir sala San Francisko līcī. No šī Alkatrazas cietuma bija ļoti grūti izbēgt, varētu teikt, ka tas bija pat neiespējami. Šobrīd šis cietums vairs nepilda savu funkciju, un tas ir iecienīts tūristu apskates objekts.

Arī klubs Rīgā “Alcatraz” saviem apmeklētājiem bieži vien lika iedomāties par cietumu, piemēram, ejot prom, bija sajūtas, ka cietuma uzraugs vai priekšnieks ironiski un nepatīkami aiz muguras nosaka: “Nu, tad uz redzēšanos!?” Ilgāk vērojot kluba sienas gleznojumus, varēja pārņemt sajūtas, ka cietuma rēgi no sienām nāk virsū un pat kaut ko vēlas pateikt. Toties viss pārējais – visi trauki, apkalpojošais personāls, tā uzvedība, mēbeles – nekādā mērā neliecināja par cietuma darbību vai kaut ko tamlīdzīgu.

Klubs strādāja gandrīz visas nedēļas dienas, izņemot svētdienas. Tā darba laiks bija šāds: pirmdienās – trešdienās klubs bija atvērts apmeklētājiem no plkst. 11:00 līdz 23:00; ceturtdienās – piektdienās klubs strādāja no plkst. 11:00 līdz 2:00; sestdienās – no plkst. 14:00 līdz plkst. 2:00; svētdienās, kā jau iepriekš tika minēts, klubs bija slēgts.

Diemžēl klubs tika slēgts, un tā vietā vēlāk tika atvērts ekskluzīvs rīta klubs “Ed Hardy Club”, kurš pulcēja daudzus apmeklētājus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *