Klubs “Ed Hardy Club”

Klubs “Ed Hardy Club” ir ekskluzīvs rīta klubs, kurš atrodas Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 88. Šis klubs ir īpašs sava darba laika dēļ – klubs ir atvērts piektdienās un sestdienās no plkst. 3:00 līdz plkst. 13:00. Šo klubu varētu nosaukt par “afterparty” klubu, kurš ir gatavs uzņemt visus, kuri pēc uzdzīves un trakās izklaidēšanās citos Rīgas klubos nav gatavi doties mājās un ir gatavi atpūsties un ballēties līdz pat nākamās dienas vidum (līdz plkst. 13:00). Šis kluba darba laiks ir ērts arī tādiem cilvēkiem, kuri strādā kādā citā izklaides industrijas vietā, jo šie cilvēki parasti strādā naktīs, un pēc darba atrast vietu, kur patīkami pavadīt laiku, ir atrast diezgan grūti, tāpēc “Ed Hardy Club” ir īstā vieta, kur šādiem cilvēkiem doties.

“Ed Hardy Club” tika izveidots bijušajā Rīgas kluba vietā “Alcatraz”. No šī kluba tika atstātas tikai cietumveidīgās metāla durvis un kabīnītes labierīcībām, viss pārējais izkārtojums tika izmainīts.

Klubā ir pieejami divi bāri, kuri ir ļoti moderni, dizains ir izstrādāts ļoti precīzi. Šie bāri ir izveidoti mazliet eksotiskā pludmales stilā. Arī bārmeņi šajā klubā strādā diezgan ātri, tā kā neviens nakts uzdzīvotājs nepaliks bez sava iemīļotā dzēriena vai kokteiļa. Pievēršoties alkoholiskajiem dzērieniem, tad tie šajā klubā ir pavisam dažādi, t.i., atbilstoši katra cilvēka gaumei un vajadzībām par saprātīgām cenām, tā kā nebūs vajadzības aizņemties mūsdienās tik ļoti populāros ātros kredītus, lai kārtīgi izklaidētos. Ir pieejami ne tikai dažādi alkoholiskie dzērieni (degvīni, liķieri, viskiji, aperitīvi, vīni, dzirkstošie vīni, dažādi kokteiļi u.c.), bet arī dažādi bezalkoholiskie dzērieni (sulas, enerģijas dzērieni, ūdens (gāzēts/ negāzēts), Coca – Cola u.c.) un karstie dzērieni (kafija, tējas u.c.).

Kluba garderobe ir paredzēta apmēram 150 cilvēkiem, kura ļoti noder ziemas mēnešos. Ir pieejamas arī tualetes (atsevišķi dāmām un kungiem), pēc vajadzības var izmantot arī virtuvi. Klubam blakus atrodas arī bezmaksas autostāvvieta. Ir pieejams arī bezmaksas Wi-Fi (Wireless Fidelity).

Šī kluba telpas ir sadalītas divās zālēs (“go – go” zāle un “chillout” zāle) – pirmajā zālē ir bārs, divas pavisam nelielas skatuves, diskžokeja vieta (diskžokejs (DJ, dīdžejs) – persona, kas izvēlas un atskaņo mūzikas ierakstus auditorijai), kā arī, protams, dejošanas zona un sēžamā (atpūtas) zona; otrajā zālē ir bārs, diskžokeja vieta, sēžamā (atpūtas) zona, dejošanas zona, kā arī smēķētāju zona.

Šajā klubā pārsvarā uzturas cilvēki vecumā no ~ 20 līdz ~ 35 gadiem. Parasti liela kluba apmeklētība novērojama no plkst. 6:00 līdz pat kluba slēgšanai. Varētu teikt, ka kopumā kluba apmeklētība ir diezgan laba.

Arī “Ed Hardy Club” ir ideāla vieta dažādiem privātiem pasākumiem un banketiem līdz pat 150 personām. Lai apskatītu pieejamās telpas un lai uzzinātu cenas par telpu īri, ir jāsazinās ar kluba darbiniekiem, ar kuriem varēsiet vienoties par tikšanos Jums izdevīgā laikā (edhardyclub@inbox.lv, tel. nr. 28882228 vai 20090020). Cenā ir iekļauta arī profesionāla gaismas un skaņas tehnika, kā arī nepieciešamo trauku izmantošana/ lietošana. “Ed Hardy Club” piedāvā arī galdu klāšanu un apkalpošanu pasākumu vai banketu laikā kluba telpās, kā arī “Ed Hardy Club” ir gatavs palīdzēt sarīkot kāda produkta vai pakalpojuma prezentāciju savās telpās. “Ed Hardy Club” telpās ir iespēja veikt arī dažādas foto sesijas un arī filmēšanu.

Ja vēlies labi atpūsties pēc trakās izklaidēšanās citos Rīgas klubos un ja vēlies sarīkot neaizmirstamu dzimšanas dienas ballīti, uzņēmuma svinības, tematiskās ballītes, vecpuišu vai vecmeitu ballītes un citus pasākumus, tad droši dodies uz rīta klubu “Ed Hardy Club”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *